wyszukiwarka
 


v

 

Dane kontaktowe

Firma Groka

tel.
+48 519 626 600

e-mail: groka@groka.net

O firmie

A | A | A

FIRMA GROKA Nieruchomości

Działamy na rynku nieruchomości nieprzerwanie od 1996r. Od tego czasu zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie oraz zaufanie Naszych klientów. Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, doradzamy przy inwestycjach w nieruchomości oraz kredytach. Pomagamy przy odzyskiwaniu nieruchomości, wycenie oraz zarządzaniu.  Posiadamy własna bazę ofert oraz korzystamy z bazy MLS.  Dzielimy się z Państwem naszymi doświadczeniami, doradzamy w kwestiach prawnych oraz finansowych. Udostępniamy Państwu dokumenty oraz wiedzę prawną i ekonomiczną z zakresu rynku nieruchomości. Dowiecie się Państwo, co nas wyróżnia od innych biur i w jaki sposób spełniamy oczekiwania naszych Klientów.

 

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą nieruchomości z Lublina i okolic oferowanych przez  profesjonalne biuro obrotu nieruchomościami GROKA Nieruchomości. Nasza firma bazuje na wykwalifikowanej kadrze  licencjonowanych pośredników nieruchomości i innych profesjonalistach z zakresu rynku nieruchomości.

W naszej bazie znajdują się lokale pod działalność gospodarczą, biurowce, hale, magazyny a także mieszkania, domy, grunty i działki z województwa lubelskiego.

Jeśli nie znajdą Państwo nieruchomości w Lublinie i okolicach w pełni spełniającej Państwa oczekiwania- zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem. Nasi Agenci znajdą dla Państwa wymarzoną nieruchomość.

Wyrażając nadzieję na owocną współpracę zapewniamy, że z nami wszystkie transakcje uwieńczone są sukcesem.

GROKA Nieruchomościza cel podstawowy stawia sobie profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomości, dlatego dążymy do zagwarantowania naszym klientom obsługi na najwyższym poziomie.

Rozumiemy jak dużą wagę mają decyzje podejmowane przez naszych klientów, dlatego też zapewniamy bezpieczeństwo każdej transakcji. Pracownicy zatrudnieni w naszym biurze dokładnie sprawdzają stan prawny nieruchomości oraz całą jej dokumentację. Każdy nasz klient może liczyć na  doradztwo prawne z zakresu tematyki związanej z nieruchomościami.


Oferta biura jest na tyle bogata i zróżnicowana, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Informacje o naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko na stronie internetowej biura, ale także na innych portalach internetowych oraz w prasie. W bazie ofert naszego biura posiadamy tylko sprawdzone nieruchomości. Każda nieruchomość jest opisana, a jej wygląd oraz stan techniczny obrazują zdjęcia.

Nie marnujemy czasu naszych klientów. Przedstawiamy zainteresowanym ofertę nieruchomości w pełni odpowiadającą przedstawionym przez nich kryteriom. Przeszkoleni pracownicy służą pomocą w każdej kwestii dotyczącej sprzedaży i kupna nieruchomości.

Każdy klient jest dla nas ważny. Informujemy osoby zgłaszające swoją nieruchomość do sprzedaży o naszych pracach nad jej sprzedażą, poziomie zainteresowania ze strony klientów kupujących oraz zaawansowaniu przygotowań do przeprowadzenia ewentualnej transakcji. Osoby chętne kupić nieruchomość natomiast, wpisujemy do bazy naszych klientów i o ile nie mamy w danej chwili odpowiadającej im nieruchomości, poszukujemy takiej.

Aby skorzystać z naszych usług wystarczy zgłosić ofertę sprzedaży nieruchomości na naszej stronie internetowej lub bezpośrednio w siedzibie biura.
Gwarantujemy bezpłatną reklamę oraz dostęp do naszej bazy klientów poprzez kojarzenie zgłoszonej nieruchomości z klientami naszego biura. Zgłaszający nie ponosi żadnego ryzyka, gdyż brak transakcji to brak kosztów. Indywidualnie uzgodniona opłata jest pobierana tylko w przypadku transakcji. Koszty związane z reklamą, sprawdzeniem dokumentacji, doradztwem prawnym w zakresie dotyczącym nieruchomości, kojarzeniem stron transakcji ponosi nasze biuro.

Wychodząc na przeciw ryzyku związanym z zawieraniem umów przez naszych klientów, każda transakcja została przez nas ubezpieczona . Jesteśmy członkiem Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości.

Mamy nadzieję że dzięki nam znalezienie nowego domu nie będzie trudne.

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Przejdź do góry strony